Firmalar  

Reklamz İstanbul İnternet Reklam Şirketleri    

Firmalar Şirketler Firma Listesi Kategoriler Şirket İlanları Firma Ekle

Detaylı Arama

Firmalar  >  Firma Rehberi   >  Reklam Firmaları   >  İnternet Reklam Şirketleri  > 

Reklamz İstanbul İnternet Reklam Şirketleri

Reklamz İnternet Reklam

Reklamz İstanbul İnternet Reklam Şirketleri, reklamverene sunduğu çözümler ile internet reklamlarının geri dönüşlerini en üst düzeylere gerçekleşmesine zemin sağlar. Internet reklamlarını tek bir noktadan değerlendirme, yürütme ve raporlama hizmetlerini sunarak, maliyet ve pazarlama stratejilerini güçlendirmek açısından önemli avantajlar sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar


İl İlçe : İstanbul Şişli Mecidiyeköy İnternet Reklam Şirketleri
Firma Ünvanı : Reklamz İnternet Reklam Hizmetleri ve Bilişim Teknolojileri Anonim Şirketi / 2002
Şirket Telefonu : (212) 213 70 05
Firma Faksı : (212) 213 70 07
Firma Gsm :
Şirket Adresi : Leylak Sk. Nursanlar İş Merkezi A Blok K:7 No:26 Mecidiyeköy-Şişli - 34387 - İstanbul / Şişli / İstanbul
Firma Vergi Daire / No :  
Firma Oda No :
Şirket Email : bilgi@reklamz.com
Web Site Adresi : www.reklamz.com Reklamz İnternet Reklam

Sponsorlu Bağlantılar


Reklamz İnternet Reklam

Reklamz, 2002 yılından beri, reklam yatırımlarının geri dönüş oranının yüksek olduğu, kaliteli, farklı hedef kitlelere sahip web sitelerinin reklam alanlarını kurgulayıp, pazarlamakta, kreatif ve operasyonel anlamda bu çalışmaları desteklemektedir. Sayısı her geçen gün artan 37 kategorideki 116 yayıncısı aracılığıyla internette reklam verenleri, internet kullanıcılarıyla buluşturan Reklamz, Türkiye'nin en geniş bağımsız online network'üne sahiptir.

İnternet reklamcılığı faaliyetlerini, 2007 yılında kurulan Linkz ve Sem ile birlikte sürdüren Reklamz, metin içi reklam ve arama motoru reklamcılığı alanlarında da hizmet veren bir şirketler grubu içerisinde yer almaktadır.
 

Tahmin edilenin ötesinde bir gelişme gösteren internet mecrası, reklamcılığın geldiği son noktadır ve pek çok konuda alışılmış konvansiyonel reklamcılıktan ayrılmaktadır. Kesin ve hızlı çözümler sunan internet reklamcılığı, çift taraflı bir fayda mekanizmasıyla işlemekte; hem internet kullanıcısını hem de reklamvereni hedefledikleri noktaya en kısa yoldan ulaştırabilmektedir. Çünkü internet...

Ölçümlenebilir:


Performansa yönelik, sonuç odaklı reklam yalnızca internet üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Çünkü bu reklamların sonuçları net bir şekilde analiz edilip raporlanabilmekte, reklamveren bir sonraki kampanyasını bu raporlar ışığında yönlendirmekte ve harcadığı bütçenin karşılığında ne kazandığını görebilmektedir.

İnteraktiftir:

İnternet reklamcılığı yoluyla hedef kitleye direkt ulaşılır. Banner ya da daha gelişmiş internet reklamcılığı modelleri aracılığıyla iletişime geçilen internet kullancısı, dilediği takdirde reklamı yayınlayan markayla ilgili tüm gelişmelerden anında haberdar olabilir, etkileşim kurabilir.

Kişiselleştirilmiştir:

İsteyen, istediği bilgiye, istediği koşullarda ulaşabilir; sadece bir internet bağlantısına sahip olmak yeterlidir.

Ekonomiktir:

Hedef kitleye doğrudan ulaşım, yapılan çalışmanın ölçümlenebilmesi, bir seferde çok sayıda yayın yapabilme imkanı sunması, internet reklamcılığının diğer mecralara göre daha ekonomik olmasını da sağlar. Üstelik internette reklam yayınlamanın bedelleri diğer mecralarla kıyaslanamayacak kadar hesaplıdır.

Esnektir:

Kullanılan internet reklamcılığı uygulaması, istendiği an biçim ya da içerik değiştirebilir, diğer mecralarda olduğu gibi reklamlar zamanla sınırlanmaz; 7/24 yayın imkanı internetin sunduğu en önemli ayrıcalıklardandır.

Kesin ve hızlı çözümler sunar:

Doğru hazırlanan medya planı ile reklam çalışmaları hedeflenen noktaya ulaşır ve diğer reklam mecralarına oranla çok daha çabuk geri dönüş sağlanır.

Sayfa Etiketleri: Reklamz İnternet Reklam Şirketi, İnternet reklam şirketleri, internet reklamcılığı, İstanbul İnternet reklam firmları, en iyi internet reklam şirketi, internet reklam, istanbul internet reklam.


Reklamz İstanbul İnternet Reklam Şirketleri Ait Ürünler

İstanbul MedyaNet İnternet Reklam Şirketi

Beşiktaş / İstanbul

Reklamz İstanbul İnternet Reklam Şirketleri

Şişli / İstanbul

İstanbul Picanet İnternet Reklamcılık Şirketi

Şişli / İstanbul
  Reklamz İstanbul İnternet Reklam Şirketleri İle İlgili Fikirler

Sende Fikrini Paylaş   


"Reklamz İstanbul İnternet Reklam Şirketleri " İle İlgili Fikrini Paylaş
Ad Soyad :  
Email Adresiniz :  
Ürünü Beğendiniz mi? :  
Değerlendirmeniz :  
     
 
 
Reklamz İstanbul İnternet Reklam Şirketleri
 
İstanbul MedyaNet İnternet Reklam Şirketi (1054)
Reklamz İstanbul İnternet Reklam Şirketleri (951)
İstanbul Picanet İnternet Reklamcılık Şirketi (768)

Sponsorlu Bağlantılar


 

Firma Rehberi (406)  |  Reklam Firmaları (18)   |  İnternet Reklam Şirketleri (3)  |  Tumu  |  Tumu  |  Beyaz

 
Id: 2847    Sayfa Hit: 951    İlk Giriş: 8.9.2010     Güncel: 17.10.2021    Yayınlanma: 31.7.2010     Internet Ip: 3.238.204.31     Sayfa Değeri: 0

Firmalar  |   Firma Listesi  |   Firma Rehberi  |   Firma Ekle  |   Popüler Firmalar  |   Reklam

Yeni Firmalar  |  Yeni Şirketler | Kategoriler  |   Şirket İlanları  |

İstanbul Firmaları | Ankara Firmaları | İzmir Firmaları | Bursa Firmaları