Firmalar  

Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Kursları    

Firmalar Şirketler Firma Listesi Kategoriler Şirket İlanları Firma Ekle

Detaylı Arama

Firmalar  >  Firma Rehberi   >  Eğitim Firmaları   >  Yabancı Dil Kursları  >  Özel Üniversiteler    >  Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık    >  İstanbul Firmaları

Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Kursları

Boğaziçi Üniversitesi İngilizce

İstanbul Beşiktaş Bebekte Boğaziçi Kampüsü Yabancı Diller Yüksekokulu bünyesinde ingilizce kursu faaliyetleri öğretim görevlileri tarafından yürütülmektedir. İstanbuldaki ingilizce kursları arasında gerek akademik programa uygunluğu gerekse yabancı dil öğretimi...

Sponsorlu Bağlantılar


İl İlçe : İstanbul Beşiktaş Bebek Yabancı Dil Kursları
Firma Ünvanı : T.C Boğaziçi Üniversitesi /
Şirket Telefonu : (0212) 359 73 40
Firma Faksı : (0212) 263 41 58
Firma Gsm :
Şirket Adresi : Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampus Yabancı Diller Yüksekokulu İngilizce Kurs Ofisi P.K.2 Bebek 34342 İstanbul / Beşiktaş / İstanbul
Firma Vergi Daire / No :  
Firma Oda No :
Şirket Email : İnfo@ingilizcekursu.boun.edu.tr
Web Site Adresi : www.ingilizcekursu.boun.edu.tr Boğaziçi Üniversitesi İngilizce

Sponsorlu Bağlantılar


Boğaziçi Üniversitesi Yabancı Dil Kursu

Hafta sonu sabah veya hafta içi akşam kursları ile Boğaziçi Üniversitesi kampüsünde Boğaziçi Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu Hazırlık Birimi öğretim görevlileri tarafından hazırlanan ve yürütülen üniversitemizin akademik standardlarına uygun programlarla İngilizce öğrenebilirsiniz.

Boğaziçi İngilizce Kursu Öğretmenleri

Yabancı Diller Yüksekokulu Hazırlık Birimi'nde halen ders vermekte olan deneyimli ve konusunda uzman öğretim görevlileri kurslarımızda ders vermektedirler.

Boğaziçi İngilizce Kursu Sınıflar

İngilizce dil eğitimi felsefesinin gereği olarak eğitim küçük sınıflarda yapılır. Öğrenci sayısı az olduğu için öğretmenler her öğrenci ile tek tek ilgilenebilir, öğrenciler de öğretmen ve diğer sınıf arkadaşları ile daha fazla konuşma ve pratik yapma olanağı bulurlar.

Boğaziçi İngilizce Kursu Ders Kitapları ve Ders Malzemesi

Kurslarımızda kullanılan İngilizce ders kitapları malzeme hazırlama birimi tarafından üretilen ders malzemesi ile desteklenir.Böylece öğrenciler sadece bir ders kitabını takip etmekle kısıtlanmazlar, ek malzeme ile öğrendiklerini pekiştirip pratik yapma olanağı bulurlar.

Boğaziçi İngilizce Kursu Bilgisayar Laboratuarı

Hafta içi ve hafta sonu kurslarında öğrenciler ders saatlerinden önce ve sonra YADYOK Güney Kampüs binasındaki bilgisayar laboratuvarından faydalanabilirler. Interchange ve Passages ders kitaplarındaki üniteler için özel yazılmış alıştırmalar ve diğer bilgisayar destekli aktivitelerle pratik yapabilirler.

Boğaziçi Üniversitesi Genel İngilizce Kursları

Genel İngilizce Kursları Başlangıç, Orta ve İleri düzeyler olmak üzere toplam 11 kurdan oluşur ve genel amaçlı İngilizce öğrenmek isteyenlere yöneliktir. Bu kursla günlük hayatta kullanılan İngilizceyi öğrenebilirsiniz. Tüm düzeylerde İngilizce dilbilgisini sınıflarda arkadaşlarınızla pratik yaparak, öğretmeninizin hazırladığı aktivitelere katılarak öğrenebilirsiniz. Programımız sadece gramer ağırlıklı olmayıp, dilin bütün özellikleri ile konuşarak, dinleyerek ve okuyarak bir bütün halinde ve aktivitelerle öğrenileceği prensibi üzerine kurulmuştur.

Kurlar

Her kur 10 hafta sürer ve haftada 6 saat ders olmak üzere toplam 60 saattir. Her kurun sınavlarında başarılı olan öğrenciler bir üst düzeye devam etme hakkı kazanırlar.

Düzeyler

Beginner 1,2,3 (Başlangıç)
Intermediate 1,2,3,4 (Orta)
Advanced 1,2,3 (İleri)
Advanced 4 Conversation

Boğaziçi Üniversitesi İş İngilizcesi Kursu

İş İngilizcesi Kursu size iş ve mesleki çalışmalarınızda gereksinim duyacağınız İngilizce bilgisini öğretmeyi amaçlar. Konu başlıkları yanda sıralanmıştır:İş toplantıları, iş yemekleri, iş seyahatleri, telefon görüşmeleri gibi ortamlarda konuşulan İngilizce İş mektupları, iş sözleşmeleri ve CV yazımı, Konferans terminolojisi, İşe alım görüşmeleri, Pazarlama, tanıtım, satış, kurumsal sorumluluk bağlamında kullanılan iş İngilizcesi Müşteri ilişkileri, Sunum ve müzakere teknikleri, Vaka çalışmalarıyla problem çözümü.

Boğaziçi Üniversitesi Yoğun İngilizce Kursu

Yoğun İngilizce Hazırlık Sertifikası Programında çok yoğun bir biçimde İngilizce okuma, dinleme, yazma ve konuşma becerilerinin geliştirilmesi hedeflenmektedir.Yabancı Diller Yüksekokulu tarafından düzenlenen İngilizce Hazırlık Sertifika Programında 2 farklı düzeyde eğitim verilecektir.

Yabancı Diller Yüksekokulu            Tömer            İngilizce Sözlük                 

Sayfa Etiketleri: boğaziçi üniversitesi ingilizce kursu, ingilizce kursu, ingilizce eğitimi, ingilizce kursları, en iyi ingilizce kursu, istanbulun en iyi yabancı dil kursu, boğaziçi üniversitesi yabancı dil kursu.
 


Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Kursları Ait Ürünler

Tömer Yabancı Dil Kursları

Beşevler / Ankara

Lisan İstanbul Fatih Arapça Kursları

Fatih / İstanbul

Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Kursları

Beşiktaş / İstanbul

Bilge Adam İstanbul İngilizce Dil Kursları

Şişli / İstanbul
  Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Kursları İle İlgili Fikirler

Sende Fikrini Paylaş   


"Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Kursları " İle İlgili Fikrini Paylaş
Ad Soyad :  
Email Adresiniz :  
Ürünü Beğendiniz mi? :  
Değerlendirmeniz :  
     
 
 
Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Kursları
 
Tömer Yabancı Dil Kursları (20684)
Lisan İstanbul Fatih Arapça Kursları (3644)
Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Kursları (2019)
Bilge Adam İstanbul İngilizce Dil Kursları (1667)
İstanbul English Time Dil Okulları (1501)
Amerikan Kültür Derneği İstanbul Yabancı Dil Okulları (1450)
İstanbul Kent English Yabancı Dil Kursu (1013)

Sponsorlu Bağlantılar


 

Firma Rehberi (406)  |  Eğitim Firmaları (71)   |  Yabancı Dil Kursları (7)  |  Özel Üniversiteler   |  Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık   |  İstanbul Firmaları   |  Tumu  |  Tumu  |  beyaz

 
Id: 3506    Sayfa Hit: 2019    İlk Giriş: 25.9.2010     Güncel: 18.6.2018    Yayınlanma: 21.10.2010     Internet Ip: 54.224.255.17     Sayfa Değeri: 1

Firmalar  |   Firma Listesi  |   Firma Rehberi  |   Firma Ekle  |   Popüler Firmalar  |   Reklam

Yeni Firmalar  |  Yeni Şirketler | Kategoriler  |   Şirket İlanları  |

İstanbul Firmaları | Ankara Firmaları | İzmir Firmaları | Bursa Firmaları