Firmalar  

Oğuzlar Küçükçekmece Koltuk Döşeme Firması    

Firmalar Şirketler Firma Listesi Kategoriler Şirket İlanları Firma Ekle

Detaylı Arama

Firmalar  >  Firma Rehberi   >  Hizmet Firmaları   >  Koltuk Döşeme  > 

Oğuzlar Küçükçekmece Koltuk Döşeme Firması

Oğuzlar Koltuk Döşeme

İstanbul Küçükçekmece Organize Sanayi Bölgesinde koltuk döşeme hizmeti veren oğuzlar koltuk döşeme firması her ebat ve boydaki koltuklarınızın tamir, bakım ve yüz değişimini yaparken isteğe özel projelerinizide gerçekleştirmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar


İl İlçe : İstanbul Küçükçekmece İkitelli Koltuk Döşeme
Firma Ünvanı : Oğuzlar Mobilya San. Tic. Limited Şirketi /
Şirket Telefonu : 0212 670 10 81
Firma Faksı : 0212 670 10 81
Firma Gsm : 0535 291 12 91
Şirket Adresi : İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Heskop Sanayi Sitesi M3 Blok No:45 / Küçükçekmece / İstanbul
Firma Vergi Daire / No :  
Firma Oda No :
Şirket Email : nuhkara@oguzlarkoltukdoseme.com
Web Site Adresi : www.oguzlarkoltukdoseme.com Oğuzlar Koltuk Döşeme

Sponsorlu Bağlantılar


Küçükçekmece Koltuk Döşeme

Her model koltuk, berjer, jozefin, kanepe, çekyat, sandalye ve koltukların koltuk döşemesi yüzlerinin değişimi, model değişimi, tamiri ve isteğe özel yeni üretim yapılmaktadır. Tüm yeni imalat ve tamirlerde kullanılan malzemeler TSE ve Avrupa Standartları (CE) kalite belgelidir. Özel tasarım mobilyalarınız projelendirilip imal edilir.

 Döşemelik kumaş çeşitlerinde; kadife, keten, şönil, pamuklu keten, kadife görünümlü şönil vs. çeşitlerimiz mevcuttur. Firmamız Epengle, Rekor, Harmancı, Katırcı, Uzun Tekstil gibi sektörün önde gelen firmaları ile beraber çalışmaktadır.

İstenildiği takdirde müşterinin temin ettiği kaplama malzemesi kullanılabilir.

Tüm minder ürünlerimizin içerisinde yuvarlak tanelerden oluşan styropor kullanılmaktadır. Styropor ile doldurulan ürünlerde terleme ve çürümeden kaynaklanan yırtılmalar oluşmaz. İçerisine parça sünger, kırpıntı ve pamuk konulan ürünler terletir ve vücuttan alınan sıvı neticesinde üründe çürüme ve yırtılmalar oluşur.

Kotuk Döşeme, Koltuk Yüz Değişimi, Koltuk Tamiri

Koltuklarınız eskidimi hiç dert etmeyin. İster orjinali gibi isterseniz model değişikliği yaparak koltuk tamiri ve koltuk döşemesi yapıyoruz ve yenisinden farksız hale getiriyoruz. Eğer kolt uğunuzu uzun zamandır kullanıyor ve iskeleti ile ilgili bir probleminiz yok ise Yeni bir koltuk almanıza hiç gerek yok. Koltuk Tamiri için Eposta yada telefon yolu ile bizlere ulaşın. Alanında uzman olan ustalarımız tarafından yerinde incelenen koltuklarınız istediğiniz zevk ve kalitede kumaş ile birlikte tamir ve yenilenmek üzere atölyemize alınır. Gerekli tamir tadilat işlemleri yapıldıktan sonra yine adresinize ücretsiz teslim edilir.

Koltuk Döşeme Fiyatı Daha Ucuz

Eski takımlarımızı yenilemede ya da yepyeni bir takım ihtiyacında en kârlı ve doğru yol hazır koltuk takımı almak yerine yaptırmaktır. Bir takıma yaklaşık 22 metre ile 27 metre arasında kumaş gidiyor.

Koltuk Döşemede kullanılan kumaşların metre fiyatları 8 milyon ile 100 milyon arasında değişiyor (15 milyona hem kaliteli hem de modern çizgiye sahip döşemelik kumaşlar var). Koltuk döşeme fiyatları semtlere göre farklılık gösteriyor; Emirgan’da 1 milyar ile 2 milyar arasında koltuk döşeme yapılırken aynı koltuk takımı bizde 600 milyon ile 800 milyon arasında kaplanıyor. Koltuklarınızın iskeletleri de  yaptırılacak modele, büyüklüğüne bağlı olarak 400 ile 600 milyon arasında değişiyor.

Koltuk Döşeme, Koltuk Tamiri fiyatlarını belirleyen kriterler: Koltuk Modeliniz, İstediğiniz Kumaş 

Bu nedenle yukarıdaki rakamlar ortalama verilmiş  rakamlar olup net fiyat almak için koltuk resimlerinizi çekin ve bize iletişim menüsündeki formumuz ile iletin. Size en uygun çözümleri üretelim veya arayın ücretsiz keşife biz gelelim.

Koltuk Seçimi

Koltuk seçiminde estetiğin olduğu kadar rahatlığın da göz önünde tutulması gerekir. Çünkü, evimizde oldukça da hacim kaplayacak olan bu eşyanın bizce en önemli işlevi, üzerindeki kişiyi rahat ettirmesidir. Mobilya mağazalarında koltuk seçiminizi yaparken, mağazanın geniş ortamında gördüğünüz koltuk takımının kendi ortamınıza rahatlıkla sığabileceğini düşünebilirsiniz. Bu sık rastlanan göz aldanması nedeniyle koltuk takımı evinize teslim edildiğinde ne kadar da büyükmüş diyerek memnuniyetsiz bir duruma düşebilirsiniz. Böyle bir duruma düşmemek için, koltuk takımını yerleştireceğiniz odanın veya salonun çok hassas olmasa bile ölçekli bir krokisini çizmeniz ve elinizde bir şerit  metre ile koltuk bakmaya çıkmanız yararınıza olacaktır. Mağaza görevlileri de bu krokiden yararlanıp size tavsiyelerde bulunabilirler.

Jozefin Koltuk

Jozefin koltuk modelleri yatak odaları ve büyük salonlarda kullanılabilir. Salonlarda genellikle şömine önünde, televizyon karşısında kullanılıyor. Yatak odalarında ise cam kenarında ya da yatak ucunda konumlandırılabiliyor.

Salon da Jozefin Koltuk

Jozefin koltuk, solanla uyum sağlayabilecek renkte ve modelde olmalı. Dekorasyon da şaşayı sevenler şarabi, kırmızı, altın ve gümüş gibi parlak renk tonlarını seçebilir. Jozefinkoltuklar her rengi kedine yakışır şekilde taşıyacaktır. Kıvrımlı hatlar klasik Jozefin özelliğidir.

Yatak Odasında Jozefin Koltuk

Yatak odasında farklı bir dekorasyon görmek isteyenler ve yatak odasında dinlenmeyi sevenler için özel üretilen Jozefin koltukları beğenmemek mümkün değil. Oda dekorasyonuna uygun renk ve model seçenekleriyle şık ve rahat mekanlara sahip olunabilir.

Modern Jozefin Koltuk

Jozefin tarzını ağır bulan fakat yinede bu koltukları sevenler için daha modern tasarımlarda var. Genellikle modern Jozefin mobilyasız ve kumaş ağırlıklı. Deri ya da benzeri spor kumaşlar kullanılarak rahatlığı ön planda tutan modeller.

Mobilya Firmaları      Koltuk Döşeme     Halı Yıkama Firmaları    Temizlik Şirketleri

Sayfa Etiketleri: Koltuk tamiri, koltuk döşeme, koltuk yüz değişimi, koltuk modelleri, jozefin koltuk, köşe koltuk yapımı, döner koltuk modelleri, jozefin modelleri, köşe koltuk modelleri, koltuk döşeme fiyat listesi, ucuz koltuk döşeme, koltuk yüz değişim kumaşları.


Oğuzlar Küçükçekmece Koltuk Döşeme Firması Ait Ürünler

Büke İstanbul Beylikdüzü Koltuk Döşeme

Beylikdüzü / İstanbul

Oğuzlar Küçükçekmece Koltuk Döşeme Firması

Küçükçekmece / İstanbul

Erol Ankara Koltuk Döşeme Şirketi

Çankaya / Ankara

Engin İstanbul Bahçelievler Koltuk Döşeme Firmaları

Bahçelievler / İstanbul
  Oğuzlar Küçükçekmece Koltuk Döşeme Firması İle İlgili Fikirler

Sende Fikrini Paylaş   


"Oğuzlar Küçükçekmece Koltuk Döşeme Firması " İle İlgili Fikrini Paylaş
Ad Soyad :  
Email Adresiniz :  
Ürünü Beğendiniz mi? :  
Değerlendirmeniz :  
     
 
 
Oğuzlar Küçükçekmece Koltuk Döşeme Firması
 
Büke İstanbul Beylikdüzü Koltuk Döşeme (2415)
Oğuzlar Küçükçekmece Koltuk Döşeme Firması (1808)
Erol Ankara Koltuk Döşeme Şirketi (1547)
Engin İstanbul Bahçelievler Koltuk Döşeme Firmaları (1396)

Sponsorlu Bağlantılar


 

Firma Rehberi (406)  |  Hizmet Firmaları (40)   |  Koltuk Döşeme (4)  |  Tumu  |  Tumu  |  beyaz

 
Id: 4811    Sayfa Hit: 1808    İlk Giriş: 23.11.2010     Güncel: 19.6.2021    Yayınlanma: 28.10.2010     Internet Ip: 44.192.253.106     Sayfa Değeri: 0

Firmalar  |   Firma Listesi  |   Firma Rehberi  |   Firma Ekle  |   Popüler Firmalar  |   Reklam

Yeni Firmalar  |  Yeni Şirketler | Kategoriler  |   Şirket İlanları  |

İstanbul Firmaları | Ankara Firmaları | İzmir Firmaları | Bursa Firmaları