Firmalar  

Meridyen Fuarcılık Firmaları    

Firmalar Şirketler Firma Listesi Kategoriler Şirket İlanları Firma Ekle

Detaylı Arama

Firmalar  >  Firma Rehberi   >  Organizasyon Firmaları   >  Fuar Firmaları  > 

Meridyen Fuarcılık Firmaları

Meridyen Fuarcılık

Merkezi İstanbul Şişlide bulunan Meridyen Uluslararası Fuarcılık Firmaları; Tekstil Fuarı, Moda Fuarı, Ev Tekstili Fuarı, Mobilya Fuarı, Ayakkabı Fuarı, Deri Fuarı konularında ihtisaslaşmıştır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Meridyen fuarcılık, fuar satışından nakliyesine, fuar stand hizmetinden turizme kadar “anahtar teslim” hizmet vermektedir. Meridyen Uluslararası Fuarcılık, organize ettiği milli katılım fuarlarının yanı sıra yurtdışında kendi fuarları...

Sponsorlu Bağlantılar


İl İlçe : İstanbul Şişli  Fuar Firmaları
Firma Ünvanı : Meridyen Uluslararası Fuarcılık Limited Şirketi / 2007
Şirket Telefonu : 212 210 50 50
Firma Faksı : 212 210 17 33
Firma Gsm :
Şirket Adresi : Halil Rıfat Paşa Mah. Abdullah Eraslan Cad. Güler Sk. No:51 / Şişli / İstanbul
Firma Vergi Daire / No :  
Firma Oda No :
Şirket Email : info@meridyenfair.com
Web Site Adresi : www.meridyenfair.com Meridyen Fuarcılık

Sponsorlu Bağlantılar


Merdiyen Uluslararası Fuarcılık Hakkında

Satış, Basın ve Halkla İlişkiler, Dış ilişkiler, Turizm, Teşvik Uygulama, Proje, Finans, Muhasebe, Bilgi İşlem, Nakliye ve Ulaşım departmanlarından oluşan MERİDYEN, kendi alanlarında uzman kadroya sahiptir.

MERİDYEN Uluslararası Fuarcılık, Romanya, Polonya, Ukrayna, İspanya, Suudi Arabistan, Rusya, Lübnan, Macaristan, Yunanistan, Beyaz Rusya, Ürdün, Sırbistan Karadağ, Güney Afrika, Kazakistan, Litvanya gibi bir çok ülkede fuar düzenlemektedir.

Bugüne kadar 150’nin üzerinde uluslararası ihtisas fuarına grup katılımı ve Milli katılım gerçekleştiren MERİDYEN, kendi sektöründe öncü binlerce ihracatçı firmayı uluslararası arenaya taşımıştır.

MERİDYEN Uluslararası Fuarcılık; Tekstil, Moda, Ev Tekstili, Mobilya, Ayakkabı, Deri konularında ihtisaslaşmıştır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan MERİDYEN, fuar satışından nakliyesine, stand hizmetinden turizme kadar “anahtar teslim” hizmet vermektedir.

MERİDYEN FUARCILIK FİRMALARI  PROJE HİZMETİ

1.FUAR STAND HİZMETİ

Firmalar standlarını iki şekilde planlayabilirler:
a-Standsız alan:
Kendi dekorasyonunu yapacak firmalar içindir. İstenen alan ; tebeşirle çizilerek özel dekorasyon için firma dekoratörüne teslim edilir. Her fuar için M² fiyatları değişebilir.

b-Standlı alan:
Firma sahipleri standlarını istedikleri büyüklükte satın alabilirler. Her fuar organizasyonu için sayıları farklı olmak üzere standa dahil olarak verilen masa , sandalye , spot , priz , stand halısı , çöp sepeti ve stand temizliği dışında firmalar ekstra malzemeleri için isteklerini Meridyen Fuarcılık `ın göndermiş olduğu ekstra malzeme listesinden seçerek belirtilen tarihe kadar bildirirler. Bunların fiyatları stand ücretine dahil değildir.

Stand tasarımları ; Meridyen Fuarcılık ve firmanın ortak bir çalışmasının sonucudur.Standlar , firmaların istedikleri gibi çizilip , hazırlandıktan sonra , firma yetkililerinin onayları alınır. Son hali verilen stand tasarımları, fuar merkezine gönderilir. Firma Alınlık yazısı Türkçe veya İngilizce olabilir , ancak fuar merkezinin bildirmiş olduğu standartları aşmamalıdır.

2. FUAR TEŞVİK HİZMETİ

Meridyen fuarcılık, organize ettiği tüm fuarlarda, fuar başlangıç tarihinden 30 gün önce, katılımcı firmalara devlet desteği ile ilgili hazırlanması gereken evraklar ve diğer detayları bildirir. Fuarın bitiş tarihine müteakip, fuar sonu belgelerini, katılımcılarımızın hazırlamış olduğu ve meridyen fuarcılığa ulaştırdıkları dosyalara ekleyerek başvuruları yapar, takip eder ve sonuçlandırır.

3.REKLAM ve TANITIM HİZMETİ

Meridyen Fuarcılık Proje Teamleri aracılığı ile katılımcı firmalar veya ilgilenen firmalardan bir talep geldiğinde fuar organize ettiği ülkelerdeki alternatif reklam araçları ile ilgili ( afişler - bilboard - spor alanları reklamları vs. ) firmaları bilgilendirir.
Bireysel olarak bu tip yurt dışı reklam kampanyaları ile müşterisine ulaşmak isteyen firmalara yardımcı olarak, doğru kontaklar kurulması konusunda hizmet verir.

MERİDYEN FUARCILIK FİRMASI FUAR NAKLİYE HİZMETİ

Fuara gidecek malların satış sözleşmesinde belirtilen şartlar dahilinde Meridyen Fuarcılık tarafından fuar alanına götürülüp, tekrar geri getirilmesidir. Firmaların mallarının taşınması sırasında yaklaşık olarak her 10 M² si için 1 M³ sözleşme bedeli dahil hakları vardır. İlave her 1 M³ için firmalar ekstra navlun ödemek durumundadırlar.
Mallar Meridyen Fuarcılık ` ın belirttiği depoya, son teslim tarihine kadar firmalar tarafından getirilip bırakılmalıdır. Fuar dönüşü aynı işlem tersine şeklinde tekrarlanır.Malların tesliminde, ne kadar M³ navlun olduğu, ölçülerek teslim eden firma yetkilisine bildirilir. Ekstra navlun ödemesi son tarihi ise Meridyen Fuarcılık tarafından katılımcıya bildirilir. Ekstra navlun ödemeleri son ödeme tarihinde tamamlanması gerekmektedir.

Malların Tesliminde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar:

Firmanın katılımı bireysel olduğundan, bütün gümrük işleri firma adına yapılacaktır. Sandık veya koliler, üzerine başka malların konmasına engel olmayacak tarzda hazırlanmalı ve aşağıdaki bilgiler üzerine yazılmalıdır.

Gönderen : Her firma kendi adını ve adresini yazacaktır.
Alıcı : Her firma kendi adını yazacak, fakat adres olarak aşağıdaki bilgiler yazılacaktır.
•Fuar adı
•Fuara merkezinin adı
•Pavillion numarası
Ayrıca gerektiğinde kullanmak üzere her firmanın yanında orijinal fatura ve kaşe bulundurmaları uygun olacaktır. Gümrükleme firma bilgileri ise fuar organizatörü tarafından belirtilir.
Nakliye organizasyonuna dahil olan hizmetler:

•Türkiye gümrüğü
•Yüklemeler
•Depolama
•Yurtdışı Gümrüğü
•Standa Teslim Hizmeti

MERİDYEN FUARCILIK ŞİRKETLERİ FUAR TURİZM HİZMETİ

Yurtdışında gerçekleşen fuarlara katılacak firmalar, arzu ettikleri taktirde MERİDYEN ULUSLARARASI FUARCILIK SAN.TİC. LTD. ŞTİ. tarafından titizlikle organize edilen, "fuar turizm programı"ndan yararlanabilirler.

Turizm Programı;

Uçak ile ulaşım;
Fuar tarihleri çerçevesinde, mümkün olduğu kadar “tarifeli” seferler ile, THY ve/veya gidilecek ülkenin milli havayolu tercih edilmektedir.

Otel Konaklaması;
Gidilecek ülke ve şehir özellikleri göz önünde bulundurularak, uluslararası zincir oteller ve/veya bilinen ve denenmiş otel işletmeleri ile çalışılmaktadır. Genellikle fuar başlangıç tarihinden 2 gün önce başlar ve 1 gün sonra biter.

Havalimanı - Otel - Havalimanı transferleri;
Gidilecek şehir'e varışı takiben ve dönüşte, katılımcıların ulaşımlarının rahat ve konforlu olması amacıyla gerçekleştirilmektedir.

Otel - Fuar - Otel transferleri;
Fuar alanının konaklanılacak otele uzaklığı göz önünde bulundurularak gerçekleştirilir.

Vize işlemleri ve takibi;
Gidilecek ülkelerin yürürlükte olan vize kuralları gereği, vize hizmeti verilmektedir.
hizmetlerini kapsar.
Gerçekleşecek fuara bağlı olarak, sunulacak turizm programı katılımcılara ayrıca duyurulur. Rezervasyon için , firmaya gönderilmiş olan “turizm programı bilgi formu”nun, son bildirim tarihine kadar, eksiksiz doldurularak geri gönderilmesi gerekmektedir.

Turizm programında belirtilen fiyatlar paket fiyatları olup, farklı tarih aralıkları için değişiklik gösterebilir.

“Fuar Turizm Programı” çalışmaları , fuar tarihinden 1,5 ay önce başlatılır; 15 gün öncede tamamlanır.

Fuar Firmaları     Cnr Expo Fuar Merkezi      

Sayfa Etiketleri: meridyen uluslararası fuarcılık hizmetleri, uluslararası fuarcılık organizasyonları, fuar organizasyon firmaları, fuarcılık firmaları, fuar firmaları, organizasyon firmaları, fuar alanları, fuar takip, fuar rehberi, fuar istanbul, fuar istanbul 2010 2011 2012 2013, fuar rehberleri, fuarcılık hizmetleri.

 


Meridyen Fuarcılık Firmaları Ait Ürünler

Tüyap Türkiye Fuar Firmaları

Büyükçekmece / İstanbul

Meridyen Fuarcılık Firmaları

Şişli / İstanbul
  Meridyen Fuarcılık Firmaları İle İlgili Fikirler

Sende Fikrini Paylaş   


"Meridyen Fuarcılık Firmaları " İle İlgili Fikrini Paylaş
Ad Soyad :  
Email Adresiniz :  
Ürünü Beğendiniz mi? :  
Değerlendirmeniz :  
     
 
 
Meridyen Fuarcılık Firmaları
 
Tüyap Türkiye Fuar Firmaları (1441)
Meridyen Fuarcılık Firmaları (1165)

Sponsorlu Bağlantılar


 

Firma Rehberi (406)  |  Organizasyon Firmaları (3)   |  Fuar Firmaları (3)  |  Tumu  |  Tumu  |  Beyaz

 
Id: 4816    Sayfa Hit: 1165    İlk Giriş: 25.11.2010     Güncel: 17.10.2021    Yayınlanma: 25.11.2010     Internet Ip: 3.238.204.31     Sayfa Değeri: 0

Firmalar  |   Firma Listesi  |   Firma Rehberi  |   Firma Ekle  |   Popüler Firmalar  |   Reklam

Yeni Firmalar  |  Yeni Şirketler | Kategoriler  |   Şirket İlanları  |

İstanbul Firmaları | Ankara Firmaları | İzmir Firmaları | Bursa Firmaları