Firmalar  

360 Derece İstanbul Pazarlama Firması    

Firmalar Şirketler Firma Listesi Kategoriler Şirket İlanları Firma Ekle

Detaylı Arama

Firmalar  >  Firma Rehberi   >  Reklam Firmaları   >  Pazarlama Firmaları  > 

360 Derece İstanbul Pazarlama Firması

360 Derece Pazarlama

Merkezi İstanbulda bulunan 360 derece pazarlama firması tüketicileri ürün numuneleri ile bu direk satış veya tanıtım aktivitesi ile tanıştırırlar. Cadde pazarlaması, doğru insanlara doğru ürününü aldırma sanatıdır. Gazeteler, televizyon ve radyo gibi göreneksel reklamcılık buluşma yerlerinin üzerinde bağlı olmaktan ziyade, ürünün satması ...

Sponsorlu Bağlantılar


İl İlçe : İstanbul Üsküdar Bağlarbaşı Pazarlama Firmaları
Firma Ünvanı : ÜÇ E REKLAMCILIK VE ORGANİZASYON LİMİTED ŞİRKETİ / 2000
Şirket Telefonu : 0216 530 30 46
Firma Faksı : 0216 530 30 48
Firma Gsm : 0532 321 22 86
Şirket Adresi : Murat Reis Mahallesi Payanda Sokak No:1 D:3 Bağlarbaşı - Üsküdar / İSTANBUL / Üsküdar / İstanbul
Firma Vergi Daire / No :  
Firma Oda No :
Şirket Email : info@360cmarketing.com
Web Site Adresi : www.360cmarketing.com 360 Derece Pazarlama

Sponsorlu Bağlantılar


İstanbul Pazarlama Firmaları Hakkında

Doğrudan pazarlamanın birçok tanımı var,- "Normal perakende satış yerlerini ve ünitelerini kullanmaksızın Doğrudan son tüketiciye yöneltilen pazarlama faaliyetleridir".- "Ürünün tüketiciye, ev ya da iş yaşantısını sürdürdüğü mekânda, çeşitli yöntemlerle birebir sunulması tekniğidir. Amacı tüketiciye istediği bilgileri Doğrudan vererek, satın alma ihtiyacını hatırlatmak yoluyla ürün ya da hizmet satışıdır". —Ürünlerin ya da hizmetlerin satışında ve dağıtımında uygulanan ve kendine özgü kuralları olan bir pazarlama yöntemidir. Bu yöntemin kullanılmasının amacı, Doğrudan satın alma eylemi yaratılması için reklam mesajının Doğrudan müşteriye iletilmesidir".- "Tüketiciden aynı zamanda geri besleme sağlama olanağı da yaratan iki taraflı bir iletişim biçimidir".- "Herhangi bir mekânda bir tepkiyi ve/veya bir ticari işlemi etkilemek için kullanılan etkileşimli bir pazarlama sistemidir"
 
Doğrudan Pazarlamanın 4 temel unsuru barındırdığı görülmektedir.
 
1. Doğrudan Pazarlama etkileşimli bir iletişim sistemidir. Ürün veya hizmet pazarlamacısı ile müşteri arasında bir iletişim söz konusudur. İletişim kavramı çift yönlüdür
2. Doğrudan Pazarlama hedefi olan müşteriye yanıt verme fırsatı tanımaktadır. Müşterinin olası tepkisinin izlenme şansı bulunmaktadır.
3. Doğrudan Pazarlamada iletişim her yerde olabilir. Yani potansiyel müşterinin bir satış noktasına gelmesi veya satış görevlisi tarafından ziyaret edilmesi gerekmemektedir.
4. Müşteriden kişisel yanıt gelmesinin veya gelmemesinin kolaylıkla izlenmesi, Doğrudan Pazarlamanın faaliyetlerinin kolaylıkla ölçülmesine olanak sağlamaktadır.
 

Pazarlama Firması Hizmetleri

Guerilla Marketing Pazarlama
Guerilla Marketing” in amacı kendi mallarına, hizmetlerine, tekliflerine olan ilgiyi en yükseğe çıkarırken bu uğraş için harcanılan kaynakları, masrafları en aza indirmektir. Gerilla Marketing tıpkı bir gerilla savaşçısı gibi dikkati başka bir tarafa çekmeye çalışır. Bunu yaparken de uyguladıkları politikalar “ değişik, şaşırtıcı, orginal, eğlendirici” dir. Her şey küçük bir bütçeyle meydana gelir.


Amaca yönelik projeyi üretiriz…
Alt yapı ve saha ile ilgili gereksinimleri detaylandırır fizibiliteye döker ekip planlamasını hazırlarız.
Kamu ile ilgili detaylar konusunda hukuka aykırı olmayan projeleri üretir ve tavsiye ederiz.
Ne zaman nerede aksiyon olacağına birlikte karar verir…Kararlılıkla ve karizma ile saldırır - tüketiciyi sürprizlerle donatırız.
Dinamik – Güçlü – İstekli – Başarılı ve Tecrübeliyiz…

Street Marketing Pazarlama


Tüketiciler ürün numuneleri ile bu direk satış veya tanıtım aktivitesi ile tanışırlar.
Cadde pazarlaması, doğru insanlara doğru ürününü aldırma sanatıdır. Gazeteler, televizyon ve radyo gibi göreneksel reklamcılık buluşma yerlerinin üzerinde bağlı olmaktan ziyade, ürünün satması için canlı kişilerle uygulama yapılmaktır...
Cadde pazarlaması ne olursa olsun potansiyel tüketicilerin aklında
“ Neden “ sorusunu oluşturur. Cevabını da birinci elden onlara anlatma imkânınız olur.

Sokak (saha) zaten bizim işimiz…
Biz sokakta en iyiyiz.

Hedefi doğru belirler ve en akılcı yaklaşımla değerinize değer katarız.

Az zamanda çok büyük geri dönüşüm bizim çözüm alanımız.

Biz hep yanınızdayız.

WOM Marketing, Buzz Marketing Pazarlama


Konuşmanın gücü, dedikodu etkisi, arkadaşım ne derse onu alırım, bir şey almadan 10 kişiye sorarım, benim için tavsiye en önemlisidir gibisinden cümle grupları WOM’ açıklıyor aslında
Yıllardan beridir insanlar birbirilerine bir şeyler tavsiye ederler aslında bu açıdan kesinlikle yeni bir kavram değil WOM kavramı. Yıllardan beri olmasına rağmen hiçbir zaman bir Marketing aracı olarak görülmemişti, son zamanlarda ise WOM Marketing için gerçekten çok önemli hale gelmeye başladı.

Artık alışverişin aşamaları farklılaştı özellikle tavsiye çok önemli bir yerde bulunuyor.

WOM dan olumlu faydalanmak için müşterinizin bulunduğu her yerde olmalısınız onların ne konuştuğunu bilmeli ve ona göre hareket etmelisiniz. Gerekirse internette sokakta her yerde aktif olmalı ve WOM etkisinin rüzgârını arkamıza almalıyız.

Buzz Marketing Pazarlama

Söylenti pazarlaması son on yılın en popüler pazarlama trendlerinden biri haline gelmeye başlamıştır. Genelde dedikodu ya da fısıltı pazarlaması olarak anılır, İngilizce terminolojide “Buzz Marketing” olarak geçmektedir. Bu pazarlama trendinde ürünleri deneyen gönüllü kişilerin deneyimlerini günlük hayatta karşılaştıkları kişilere herhangi bir zamanda aktarmasını gerektirir. Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde kişilerin deneyimlerini büyük kitlelere aktarma olanakları ortaya çıkmış bu sebeple de söylenti pazarlamasının etkileri güçlenmiştir. Ürün ve hizmet sunumunda bu yöntemin etkin kullanılmasının önemi giderek artmaktadır. Çünkü bu tür pazarlama yönteminde sosyal ve şebeke (network) etkilerinden yararlanma olanağı ortaya çıkmıştır. Bu yöntemin çıkış noktası şirketlerin artık yalnızca bireylere değil, müşteri şebekelerine satış yapma düşüncesini geliştirmeleri ve bu konuda etki yaratacak yöntemleri keşfederek uygulamalarıdır.


Road Show Pazarlama


Belli bir tarihi ve tur planı mevcut olup sürekli yer değiştirilerek gerçekleştirilen deneyimsel bir pazarlama aktivasyonudur. Ürünü ve getirdiği yeniklerin anlatıldığı aynı zamanda katılımcılarına çeşitli aktivasyonlar sunan bir çalışmadır.

Çalışmada sponsorluklar ön plandadır.Aktivasyon planına bağlı olarak Dans Gösterileri, Test Sürüşleri, Tedarikçi firmaya ait promosyon ürünlerinin dağıtımı gibi daha bir çok etkinlik yer alabilir.
 

Referanslar

Diageo
Philip Morris Sa
Sony Ericsson
YKM Sport & Davidoff Coll Water
Pirelli
Alfa Romeo
Calvin Klein
Orangina
Akbank
4-3-2-1
 

Pazarlama Nedir?               Pazarlama Firmaları               Tgrt Pazarlama

Sayfa Etiketleri: 360 derece pazarlama firması, istanbul pazarlama firmaları, pazarlama firmaları, pazarlama firması, pazarlama, istanbuldaki pazarlama firmaları, pazarlama şirketleri, istanbul pazarlama şirketleri.


360 Derece İstanbul Pazarlama Firması Ait Ürünler

İstanbul TGRT Pazarlama Şirketi

Yenibosna / İstanbul

Avon İstanbul Pazarlama Şirketleri

Başakşehir / İstanbul

360 Derece İstanbul Pazarlama Firması

Üsküdar / İstanbul
  360 Derece İstanbul Pazarlama Firması İle İlgili Fikirler

Sende Fikrini Paylaş   


"360 Derece İstanbul Pazarlama Firması " İle İlgili Fikrini Paylaş
Ad Soyad :  
Email Adresiniz :  
Ürünü Beğendiniz mi? :  
Değerlendirmeniz :  
     
 
 
360 Derece İstanbul Pazarlama Firması
 
İstanbul TGRT Pazarlama Şirketi (1508)
Avon İstanbul Pazarlama Şirketleri (1364)
360 Derece İstanbul Pazarlama Firması (836)

Sponsorlu Bağlantılar


 

Firma Rehberi (406)  |  Reklam Firmaları (18)   |  Pazarlama Firmaları (3)  |  Tumu  |  Tumu  |  beyaz

 
Id: 2716    Sayfa Hit: 836    İlk Giriş: 17.8.2010     Güncel: 4.6.2020    Yayınlanma: 17.8.2010     Internet Ip: 34.204.176.125     Sayfa Değeri: 0

Firmalar  |   Firma Listesi  |   Firma Rehberi  |   Firma Ekle  |   Popüler Firmalar  |   Reklam

Yeni Firmalar  |  Yeni Şirketler | Kategoriler  |   Şirket İlanları  |

İstanbul Firmaları | Ankara Firmaları | İzmir Firmaları | Bursa Firmaları