Firmalar  

Hiss Ankara Yazılım Şirketi    

Firmalar Şirketler Firma Listesi Kategoriler Şirket İlanları Firma Ekle

Detaylı Arama

Firmalar  >  Firma Rehberi   >  Bilgisayar Firmaları   >  Yazılım Firmaları  > 

Hiss Ankara Yazılım Şirketi

Hiss Yazılım

Ankara Ostim Merkezli Çalışan Hiss Ankara Yazılım Şirketi orta ve büyük işletmelere;profesyonel bir sistem sağlayacak iş yönetim yazılımları geliştirmek ve pazarlamak için sizlerin hizmetinizdedir.Yüksek hız kullanım kolaylığı ve sektöre göre özelleşebilen yazılım planlanlamasını ön planda tutan yazılımımız 7 sene beta aşamasında tutularak hatalardan arındırılmış olup 2 senedir cirosu 5.000.000 TL`yi aşan onlarca firmada hizmet vermektedir.

Sponsorlu Bağlantılar


İl İlçe : Ankara Ostim Ahi Evran Yazılım Firmaları
Firma Ünvanı : Hiss Yazılım Anonim Şirketi / 1990
Şirket Telefonu : 0312 385 99 33
Firma Faksı : 0312 385 99 35
Firma Gsm :
Şirket Adresi : Ahi Evran Cad. No:148 Ostim / ANKARA / Ostim / Ankara
Firma Vergi Daire / No :  
Firma Oda No :
Şirket Email : satis@hissyazilim.com
Web Site Adresi : www.hissyazilim.com Hiss Yazılım

Sponsorlu Bağlantılar


Cheetah İş Yönetim Yazılımı

Firmalar arası rekabetin giderek arttığı, maliyetlerin hızlı bir şekilde yükseldiği günümüzde şüphe yok ki yöneticilere çok fazla iş düşmektedir. Yöneticiler ihtiyacı olan raporları hızlı ve doğru olarak alabilmeli ve bu raporları analiz ederek şirketlerine yön verebilmelidir. Ancak bu raporların hazırlanması hiç de kolay olmamakta, şirket personelinin yoğun çalışmalarının neticesinde dönemsel olarak(aylık, 3 aylık, 6 aylık, 1 yıllık) hazırlanabilmektedir ve yine piyasada kullanımda olan muhasebe programlarının çoğunluğu bu işe önem vermemiş sadece şirketin maliyeye karşı sorumluluklarını yerine getirmeyi amaç edinmiştir.
Hiss Yazılım Anonim Şirketi olarak bu ihtiyacınızı karşılamak amacıyla yepyeni bir program geliştirdik. ''Cheetah''

Cheetah; diğer ticari entegre programların yaptığı işlemlerin (cari, stok, fatura, irsaliye, sipariş, teklif, çek, senet, taksit, kasa, banka, üretim, serino takip, barkodlu işlemler vs.) hepsini yapmakla birlikte gelişmiş raporlama tekniği sayesinde ihtiyacınız olan raporları sizlere istediğiniz zamanda hızlı ve güvenli bir şekilde sunabilmektedir. Böylece; dinamikleri sürekli değişen dünya ekonomisine ayak uydurabilmek ve şirketinizi daha esnek hale getirebilmek için gerekli kararları çok daha hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Hiss Yazılım Hizmetleri

>Şubelerinizi,Bayilerinizi ve Müşterilerinizi Sisteminize Mevcut İnternet Bağlantınız Üzerinden Online Bağlamak İçin: Hız olarak ofisinizdeki bağlantıdan çok farklı olmayacağını garanti ediyoruz.

>İletişim Protokolü Sayesinde Uzak Erişimde Hızı Yakalamak İçin: 1mb adsl bağlantısı ile internet üzerinden, uzaktan erişimlerle bağlı olduğunuz merkezdeki bir faturayı açmak sadece 0.5 saniyenizi alır. Yeni cari kart girme 0.2 saniye stok ekleme 0.2 saniye fatura listesi alma 0.5 saniye vs.Güvenlik elden bırakılmadan bütün bilgileriniz sifreli olarak aktarılır.

>Müşterilerinizden Online Sipariş Alabilmek İçin: Özel müşteri modülü ile müşterilerinizi programa entegre edebilirsiniz. Verdiğiniz yetkiler çerçevesinde siparişini girebilir, cari extresini inceleyebilir, daha önce aldığı faturaları görebilir vs.


>Verilerinizin Güvenliği İçin: Bu işleri web ara yüzüyle yaptığını ifade eden birçok farklı programın web açıklarının sebep olduğu risklerden kurtulun. Cheetah Application Server' in sunuculuk yaptığı sistemimizde database uzak erişimlere hiçbir şekilde açılmaz sadece 53000 no'lu portunuzun açık olduğu iletişimler özel protokülümüzle şifreli gerçekleştiği için bilgisayarınızın ve verilerinizin güvenliği en üst seviyede tutulur.

>Boşa personel çalıştırmamak için: Birçok firmada satış ekibini devamlı meşgul eden stok sorgulamasından kurtulabilirsiniz. Müşterileriniz ve bayileriniz sipariş sonrası stoğunuzu online görebilir.

>Kurumsal Bir Hafıza Oluşturmak için: İşinize ait verileri ortak bir platforma toplayabilirsiniz. Müşterileriniz, tedarikçileriniz ve ürünleriniz hakkında kurumsal bir hafıza oluşturup devamlı güncellenmesini sağlayabilirsiniz. Müşteriler, kendilerine değer veren ve iyi tanıyan firmaları unutmazlar. Personel kaybettiğinizde kazandığınız bilgilerin bir kopyası da sizde kalsın.

>Müşterilerinize Mahcup Olmamak İçin: Sipariş sonrası stoğunuzu görerek stokta görünen ama satış siparişi alınmış bir malın başka bir müşteriye diğer bir satış personeli tarafından satılmasının önüne geçebilirsiniz.

>Lüzumsuz Mal Alışlarından Kurtulmak İçin:Birçok şubenizde ortak stok tutabilir, şubeler arası stok aktarımı yapabilirsiniz. Bir şubenizde atıl bekleyen bir stoğu diğer şubenizde bittiği için tekrar satın almak yerine olan şubeden isteyebilirsiniz.

>Şubelerinizin Kontrolünü Kaybetmemek İçin: Şubelerinizdeki para durumlarını, stok durumlarını, satış durumlarını veya sipariş durumlarını online görebilirsiniz. Firmanın kasa toplamlarından her an haberdar olabilirsiniz. Yetkiniz doğrultusunda her türlü işlemi yapabilirsiniz.

>Masa Başından Kurtulup Hareket Özgürlüğü Kazanabilmek İçin: İnternet bağlantısı olan her yerden sisteminize bağlanıp ofisinizdeki aynı hızla işlemlerinize devam edebilirsiniz. Connect kart (256 kb) ile Uzaktan erişimlerde işlemlerinizi ne kadar hızlı ve kolay yapabildiğinize şaşıracaksınız.

Telefon hattınızın çektiği her yerden sisteminize bağlanıp işlemlerinizi takip edebilir gerekli müdahalelerde bulunabilirsiniz. Bu şekilde gözünüz arkada kalmamış olacaktır.

>Ayağınızın Yere Basması İçin: Firma Yönetiminizi, tahminlerinize göre değil istatistiksel bilgilerle göre yapmak için sistemden yüzlerce grafiksel veya numerik istatistik ve rapor alıp şirketinize doğru yön verebilirsiniz.

>Yanlış Adımlardan Kurtulmak İçin: Gelişmiş grafiksel raporlama sistemi ile firmada yanlış giden şeyleri anında farkedebilir ve önlem alabilirsiniz. Mesela alım ve satımlardaki vade uyuşmazlıkları gibi.

>İş Yükünüzü Azaltmak İçin:Iso 9002 için gerekli olan firmanızın anketli satın alma formalarını otomatik doldurup tedarikçilere birkaç tıklamayla faks veya e-posta ile gönderebilirsiniz.

>Zamandan Kazanmak İçin: Eski yazılı formları bulmak için arşivleri taramaktan kurtulmak için. Iso 9002 için gerekli olan sipariş sözleşmelerinizi, müşteri onaylarını sisteminizde taranmış dijital kopyalarını saklayabilirsiniz. İhtilaf durumlarında bir kaç tıklama ile müşterinizin onayını sistemden bulup ona geri fakslayabilirsiniz.

Sayfa Etiketleri: Ankara yazılım şirketi, ankara yazılım firmaları, hiss yazılım a.ş, yazılım şirketi, orta ölçekli firmalar için yazılım, en iyi yazılım firması ankara, ankaradaki yazılım firmaları, yazılım, program, muhasebe programı, cari, stok, fatura.
 


Hiss Ankara Yazılım Şirketi Ait Ürünler

Vega Ankara Yazılım Firmaları

Çankaya / Ankara

Datasoft Kadıköy Yazılım Firmaları

Kadıköy / İstanbul

İstanbul Mega Yazılım Şirketi

Kagıthane / İstanbul

Ceo Yazılım Firmaları İzmir

Buca / İzmir
  Hiss Ankara Yazılım Şirketi İle İlgili Fikirler

Sende Fikrini Paylaş   


"Hiss Ankara Yazılım Şirketi " İle İlgili Fikrini Paylaş
Ad Soyad :  
Email Adresiniz :  
Ürünü Beğendiniz mi? :  
Değerlendirmeniz :  
     
 
 
Hiss Ankara Yazılım Şirketi
 
Vega Ankara Yazılım Firmaları (2404)
Datasoft Kadıköy Yazılım Firmaları (1939)
İstanbul Mega Yazılım Şirketi (1649)
Ceo Yazılım Firmaları İzmir (1494)
Elkom Ankara Yazılım Şirketleri (1459)
Akınsoft Bilgisayar Yazılım Firması (1391)
Eta - Şirketler Firmalar İçin Ticari Program (1275)
Etakip Perde Yazılım Firması (984)
Hiss Ankara Yazılım Şirketi (976)
Nebim İstanbul Yazılım Firmaları (908)

Sponsorlu Bağlantılar


 

Firma Rehberi (406)  |  Bilgisayar Firmaları (40)   |  Yazılım Firmaları (10)  |  Tumu  |  Tumu  |  Beyaz

 
Id: 2950    Sayfa Hit: 976    İlk Giriş: 14.9.2010     Güncel: 20.5.2019    Yayınlanma: 1.12.2010     Internet Ip: 54.146.98.143     Sayfa Değeri: 0

Firmalar  |   Firma Listesi  |   Firma Rehberi  |   Firma Ekle  |   Popüler Firmalar  |   Reklam

Yeni Firmalar  |  Yeni Şirketler | Kategoriler  |   Şirket İlanları  |

İstanbul Firmaları | Ankara Firmaları | İzmir Firmaları | Bursa Firmaları