Firmalar  

Ftv İzmir Reklam Prodüksiyon Şirketleri    

Firmalar Şirketler Firma Listesi Kategoriler Şirket İlanları Firma Ekle

Detaylı Arama

Firmalar  >  Firma Rehberi   >  Reklam Firmaları   >  Reklam Prodüksiyon Firmaları  > 

Ftv İzmir Reklam Prodüksiyon Şirketleri

Ftv Reklam Prodüksiyon

1993 yılından beri İzmir Alsancak`taki yerinde faaliyette bulunan Ftv Reklam Prodüksiyon Şirketi yurtiçi ve yurtdışında yüzlerce firmaya kurumsal videolardan reklam spotlarına, eğitim filmlerinden web videolarına, faaliyet ve toplantı kayıtlarından özel efekt amaçlı stüdyo çekimlerine kadar geniş bir yelpazede reklam prodüksiyon hizmetleri vermektedir. İzmirdeki Reklam Prodüksiyon Şirketleri...

Sponsorlu Bağlantılar


İl İlçe : İzmir Alsancak  Reklam Prodüksiyon Firmaları
Firma Ünvanı : Ajans Ftv Reklam Video Prodüksiyon Limited Şirketi / 1993
Şirket Telefonu : (232) 464 2260
Firma Faksı : (232) 464 3433
Firma Gsm :
Şirket Adresi : Talatpaşa Bulvarı, No 84, Şirinyuva Apt., Kat 3, Daire 9 / Alsancak / İzmir
Firma Vergi Daire / No :  
Firma Oda No :
Şirket Email : info@ftv.com.tr
Web Site Adresi : ftv.com.tr Ftv Reklam Prodüksiyon

Sponsorlu Bağlantılar


Ajans Ftv Reklam Prodüksiyon Hakkında

1993 yılında faaliyetlerine başlayan AJANS FTV Reklam Video Prodüksiyon Ltd. Şti., uzun yıllar akademik alanda, ulusal televizyonlarda ve film yapım sektöründe profesyonel olarak çalışmış dinamik bir ekip tarafından kuruldu. AJANS FTV'nin oluşmasındaki temel fikir, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu video yapımları hem görsel ve işitsel, hemde teknik olarak en iyi şekilde üretilip sunulmasıydı.

Sanayi kuruluşlarından turizm sektörüne, kamu kurumlarından üniversitelere kadar geniş bir müşteri kitlesine endüstriyel video yapım hizmetleri vermeye başlayan AJANS FTV, gerek ekipmanlarına gerekse personeline yaptığı yatırımlarla sektöründe beğeni kazanan bir firma haline geldi.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve bilginin paylaşıldıkça değerlendiğine inanan AJANS FTV, elde ettiği bilgi birikimi ve deneyimleriyle, üniversitelere, özel televizyonlara, video prodüksiyon firmalarına AV Teknolojileri konusunda kurgu sistemlerinden anahtar teslimi TV stüdyo kurulumlarına çözümleri sunmaya başladı.

Video ve bilgisayar dünyasındaki hızlı gelişmeler ile birlikte ürün ve hizmetlerini de geliştiren AJANS FTV müşterilerine filmlerini kaset yerine DVD ile teslim etmeye başlayan ilk firmalardandır. Müşterilerine video prodüksiyon hizmetlerinin yanısıra interaktif içerik ve web çözümleride sunan AJANS FTV entegre hizmet anlayışı içerisinde müşterilerinin tüm iletişim ihtiyaçlarına çözümler sunmaktadır.

Reklam Prodüksiyon Hizmetleri

Video Prodüksiyon

Hedeflediğiniz mesajın en etkili şekilde verilmesi için ihtiyaç analizi ve metin yazımından filmin tamamlanıp teslimine kadar tüm aşamalarında profesyonel yaklaşımımız ve yaratıcı ekibimizle sizin için çalışıyor, farklı sektörlerden ve firmalardan müşterilerimizin farklı ihtiyaçları olduğunu biliyor ve onlara en uygun maliyetlerlerle müşteri memnuniyeti garantili çözümler sunuyoruz.

Reklam Prodüksiyon Teknik Altyapı

HD ve SD'de Üstün Kayıt Kalitesi
Panasonic AG-HPX500 P2 Kamera
AG-HPX500 P2 bellek kartlı kamera ve kayıt cihazı, AG-HVX200 el ve AJ-HPX2000/2100 omuz kameralarını içeren P2 HD Professional Series’in yeni 2/3 inçlik kamerası. Değiştirilebilir lensleri alan 2/3 inçlik lens yuvası, 50/60Hz seçimli HD/SD çoklu format uyumu ve sinema seçimli resim kalitesine imkan veren değişken kare hızı işlevi özelliklerine sahip. Dört adet P2 kart yuvasına sahip olan AG-HPX500, uzun HD kayıt süresi, yüksek güvenirlik ve hızlı kayıt başlangıçları sunuyor.
P2 Bellek Kartına Kayıt
P2 kartı, büyük miktarlarda görüntü ve ses verisi saklayabilen bir yarı iletken bellek aygıtı. P2 kartının ileri AV teknolojisi, yayın ve yapımcılığa, IT iş akışının kanıtlanmış avantajlarını getiriyor. Bellek kartlı kaydedicilerde sürücü mekanizması olmadığı için, bakım maliyetleri çok daha az. Darbe, titreşim, sıcaklık değişimi ve toza karşı dayanıklılığı, haber çekimi ve görüntü kaydında gereken yüksek güvenirliliği sağlıyor. P2, optik disk ve sabit disklerden daha yüksek hızlarda veri aktararak, görüntü yapımını hızlandırıyor.

Post Prodüksiyon

Post prodüksiyon, prodüksiyon sırasında elde edilen görüntü,resim ve ses gibi materyallerin grafik, fotoğraf ve müzik gibi diğer öğelerle bir araya getirilmesi yada işlenmesidir. AJANS FTV, en yeni donanım ve sektörde yaygın olarak kullanılan AVID sistemleri ile DV'den HD'ye kadar tüm formatlarda eksiksiz post prodüksiyon hizmetleri vermektedir.

Reklam Prodüksiyon Görsel Efekt ve Animasyonlar

Filmlerin bir parçası olan görsel efekt, 3D animasyon ve karmaşık grafikleri HD (Yüksek Tanımlı) olarak hazırlıyoruz.Uygulama Alanları
Bilgisayarda yaratılan grafikler, video veya fotoğraf çekmenin imkansız veya çok yüksek maliyetli olduğu durumlarda çok faydalıdır. Örneğin planlanmış mimari projeler, tasarım aşamasındaki ürünler veya iş süreçlerinin görselleştirilmesi gibi. Çoğu zaman henüz ortada olmayan bir ürün veya hizmetin görselleştirilmesi, teknik olarak gerçek fiziksel sahnenin yaratılmasının mümkün olmadığı veya çalışan makine ve ekipmanların içlerinde çekim yapmak yada fiziksel tehlikeler içeren sahneleri gerçekleştirmek mümkün değildir. Bu gibi durumlarda 3D/2D animasyon ve özel efektler en kolay ve en etkili yoldur.

Ftv Reklam Prodüksiyon Şirketi Kiralama Hizmetleri

AJANS FTV olarak video prodüksiyon çalışmalarınız için gerekli profesyonel kamera, ışık ve kamera destek ekipmanlarını ve fuar, toplantı vb. aktiviteleriniz için ihtiyaç duyduğunuz ses ve görüntü sistemlerini uygun koşullarla kiralıyoruz. İster profesyonel, isterseniz amatör film çalışmalarınızda yada özel projelerinizde istediğiniz ekipmanları ofisimizden teslim edebilir yada setinize ulaştırabiliriz. Kiralama işlemleriniz için bizi aramanız veya kiralama@ftv.com.tr adresine bir mail atmanız yeterli.

Pazarlama Firmaları   Google Reklam Firmaları   İnternet Reklam Şirketleri  

Reklam Ajansları    Reklam Prodüksiyon Firmaları    Reklamcılar Derneği

Sayfa Etiketleri: reklam prodüksiyon, reklam ajansı, reklam ajansları, izmirdeki reklam prodüksiyon şirketleri, izmirdeki en iyi reklam prodüksiyon şirketi, reklmacı, prodüksiyon nedir, prodüktör, prodüksiyon ne demek, prodüksiyoncu.

 

 
 


Ftv İzmir Reklam Prodüksiyon Şirketleri Ait Ürünler

Pozitif Life İstanbul Reklam Prodüksiyon Firmaları

Beyoğlu / İstanbul

Ankara Pratika Reklam Prodüksiyon Şirketi

Çankaya / Ankara

Ftv İzmir Reklam Prodüksiyon Şirketleri

Alsancak / İzmir

İstanbul Maximum Reklam Prodüksiyon Firması

Bağcılar / İstanbul
  Ftv İzmir Reklam Prodüksiyon Şirketleri İle İlgili Fikirler

Sende Fikrini Paylaş   


"Ftv İzmir Reklam Prodüksiyon Şirketleri " İle İlgili Fikrini Paylaş
Ad Soyad :  
Email Adresiniz :  
Ürünü Beğendiniz mi? :  
Değerlendirmeniz :  
     
 
 
Ftv İzmir Reklam Prodüksiyon Şirketleri
 
Pozitif Life İstanbul Reklam Prodüksiyon Firmaları (1593)
Ankara Pratika Reklam Prodüksiyon Şirketi (1098)
Ftv İzmir Reklam Prodüksiyon Şirketleri (1094)
İstanbul Maximum Reklam Prodüksiyon Firması (1055)

Sponsorlu Bağlantılar


 

Firma Rehberi (406)  |  Reklam Firmaları (18)   |  Reklam Prodüksiyon Firmaları (4)  |  Tumu  |  Tumu  |  Beyaz

 
Id: 4975    Sayfa Hit: 1094    İlk Giriş: 8.12.2010     Güncel: 4.6.2020    Yayınlanma: 27.7.2010     Internet Ip: 34.204.176.125     Sayfa Değeri: 0

Firmalar  |   Firma Listesi  |   Firma Rehberi  |   Firma Ekle  |   Popüler Firmalar  |   Reklam

Yeni Firmalar  |  Yeni Şirketler | Kategoriler  |   Şirket İlanları  |

İstanbul Firmaları | Ankara Firmaları | İzmir Firmaları | Bursa Firmaları